Teknoloji

Layers of Fear PC demosu yarın geliyor

 
Bloober Team tarafından biz oyun severlerin beğenisine sunulacak olan kaygı temalı bulmaca macera oyunu için yarın Layers of Fear için bir PC demosu yayınlanacak. Bu demo versiyonu sayesinde oyunun bir kısmını ücretsiz olarak oynayabilecek ve oyunun temel yapısına bir göz atabileceksiniz. Oyunun grafik gelişimine birebir şahit olabileceksiniz.
 
Demo 22 Mayıs’a kadar mevcut olacak
 
 
 
15 Mayıs günü saat 18:00’de yayınlanacak olan demo, 22 Mayıs tarihine kadar erişime açık olacak. Bu nedenle ücretsiz demo sürümünü denemek için süreniz kısıtlı olacak. Demo ile birlikte oyuncular oyunun ilk bölümlerine göz atabilecek, açılış sinematik sahnesine bakabilecek ve oyunun bir bölümünü oynayabilecekler.
 
Layers of Fear’ın bu yeni sürümü, Layers of Fear ve Layers of Fear 2’nin yanı sıra tüm DLC’leri içerecek. Bu sürüm, Layers of Fear hikayesine yeni bir açıdan bakmamızı sağlayacak ve The Final Note DLC ile hikaye sona erecek.
 
Yazarın daha önce anlatılmamış hikayesine hayat veren bu sürüm, Unreal Engine 5 ile geliştirildi. Bu sürüm ile birlikte oyunu Ray Tracing, HDR ve 4K çözünürlük artırmalarıyla birlikte oynayabileceksiniz.
 
Layers of Fear (2023), Haziran ayında PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacak.
 
Tanıtım fragmanı
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu