Haber

HÜDA PAR Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu oy kullandı

Türkiye, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitmeye başladı.

Cumhurbaşkanı adayları ve parti liderleri de sandık başına gitti. HÜR Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Zekeriya Yapıcıoğlu da İstanbul’da oy kullandı.

HÜDA PAR Genel Başkanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Zekeriya Yapıcıoğlu, Başakşehir’deki Kayaşehir Pir Şamil İmam Hatip Ortaokulu’nda oynanan maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Zekeriya Yapıcıoğlu oyunu kullandı

Yapıcıoğlu yaptığı açıklamada, ” Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. İnşallah bu seçim kazasız biter. Vatandaşımızın, milletimizin iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansımasını ve sandıktan sandığa yansıdığı gibi çıkmasını temenni ediyorum. Biliyorsunuz biraz gergin bir seçim süreci geçirdik. Özellikle kullanılan dilden çok şikayetçi olduk.

Çok katı bir tarzı vardı. Neyse ki bu sert üslup seçmene yansımadı. Umarım bu saatten sonra yansımaz. Sonuçta sandıktan ne çıkarsa çıksın herkes olgunlukla karşılamalıdır. Sonuç sandıktan çıkacak, milletimizin huzuru, refahı ve birliği için, ülkemizin tam bağımsız yolu için en güzel sonucun çıkmasını temenni ediyorum.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu