Haber

Tunç Soyer Sağlık Çalışanlarıyla Buluştu: “Depremde Yaptığınız Fedakarlığı Tüm İzmir Biliyor”

izmirBüyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer deprem felaketi nedeniyle ertelenen 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde belediyedeki sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Çalışanlarıyla gurur duyduğunu belirten lider Tunç Soyer

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde bir araya geldi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Barış Karcı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi işletmecisi Dr. Kadir İhtilal Demirel, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ve eşi Bülten Tugay, İzmir Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Şükran Işıklı, Özgür Ozan Yılmaz ve sağlık çalışanları katıldı.

SOYER: “BİZİ AYDINLATINIZ”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi, işletmeci Dr. Kadir İhtilal Demirel, “Bu kadar zor günlerde birlikteydik. 800 kilometre uzakta birlikte çalışıyorduk. Hepinize teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu