Yaşam

Esra Dermancıoğlu Tükenmişlik Sendromu Yaşıyor

Son periyotta açıklamaları kadar toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da konuşulan Esra Dermancıoğlu tükenmişlik sendromu yaşıyor. Samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu ‘tükenmişlik sendromu’ yaşadığını itiraf etti. Ünlü oyuncu, “Psikiyatrlardan yardım istiyorum” dedi.

Esra Dermancıoğlu’ndan 53 Yaş Pozu Geldi

Instagram hesabından yeni fotoğraflarını yayınlayan ünlü oyuncu, gönderilerine, “Gözümü kapayıp, açana kadar 53 yaşında olmuşum… Çok eski dostum; Bige Yalın yeteneklim benim… Ya bir de; ben niye yaşlanmıyorum?” notunu düştü.

Daha sonra ünlü oyuncu, takipçilerinin kutlama bildirilerinin akabinde, “Doğum günüm değil…” açıklamasını yaptı.

“Köküne Kadar Heteroyum”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Dermancıoğlu, “Cinsel yönelimini sorguladığın dönem oldu mu?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Heteroyum ben. Çok seviyorum. Lisede bu türlü konuşurduk çok, sorgulamama bile gerek kalmadı. Erkek tabiatını çok seviyorum. Bir de fizikî olarak çok hoş buluyorum. Köküne kadar heteroyum.

“Gülme Geliyor”

Erkekte birinci olarak el ve ayağa baktığını da söyleyen Esra Dermancıoğlu, “Cinsel içerikli film izler misin?” sorusuna ise, “Porno seyrettiğimde bana gülme geliyor.” karşılığını vermişti.

Aldatılmıştı

Ünlü oyuncu, daha evvel de aldatıldığını itiraf etmişti. Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

“Erkeğin Aldatması Sorun Değil”

Bir bayan ve bir adamın sonsuza kadar birlikte kalmak istemeyebileceğini söyleyen oyuncu, “Adam başkasını ister, kadın başkasını ister… Aldatma konusunun Türkiye’de bu kadar büyütülüp drama haline getirilmesi çok sinirimi bozuyor. Çok sıkışmış bir şey… İletişim yok bu konuda.” sözlerini kullanmıştı.

Dermancıoğlu’nun, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” kelamları uzun müddet gündemde kalmıştı.

Ünlü oyuncu ayrıyeten, “Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım başka kadınlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de yalanlara, aldatmalara, arkadan iş çevirmelere başvuruyor.” demişti.

Esra Dermancıoğlu Tükenmişlik Sendromu Yaşıyor

Esra Dermancıoğlu, toplumsal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafını yayınlayan 53 yaşındaki oyuncu, “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” dedi.

Ünlü isim, dikkat çeken paylaşımında ayrıyeten takipçilerine “Psikiyatrlardan yardım istiyorum fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” kelamlarıyla seslendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu