İş

Can Yaman: Sen bana öğüt verecek, beni eleştirecek durumda bile değilsin.

İtalya’dayken kendisini filme almaya çalışan bir kişinin telefonunu alıp fırlatmasıyla gündeme gelen oyuncu Can Yaman, açıklama yaptı. Yaman, “İstismarcı yaklaşımlar başka, gerçek hayranlarım başka… Umarım bu ayrımı fark edersiniz. Bana öğüt verecek, beni eleştirecek durumda bile değilsiniz çünkü ben denenmemiş şeyleri deniyorum.” daha önce yargılanmaya cesaret edemedim.”

Hayranlarıyla bir fotoğrafını paylaşan Yaman, “Başrolünü üstlendiğim ‘Viola Come il Mare’ dizisinin ikinci sezonunu çekeceğim Sicilya Palermo’da hayranlarımla gerçek ilişkim… Çekimler bittikten sonra sevgi seli ve günün sonunda yorgunluğa rağmen kucaklaşmamız… Yıllardır olduğu gibi “Durum bu, bu gerçek bir gün bile değişmedi… İstismarcı ilerlemeler” Bir şey, gerçek hayranlarım başka… Umarım bu ayrımı fark etmişsinizdir” dedi.

Oyuncu, “Tekrar ediyorum, gazetelerin otomatik olarak elinde telefon olan herkesi ‘hayran’ kabul etmesinden rahatsız oluyorum. Bu kadar sevgi ve ilginin olduğu yerde sapıkların, tacizcilerin, fırsatçıların olması kaçınılmazdır. Bunu göremeyecek, bilemeyecek ve anlayamayacak kadar saf olamazsınız, yoksa sapıklar, tacizciler, fırsatçılar çıkar, “Niyetin var demektir” dedi.

‘SÜREKLİ BASKI ALTINDAYIM’

Yaman sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bir önceki yazımda size işinize bakın dediğim için, işinize, oyunculuğunuza bakın diyenler oldu. Aslında işimde iyiyim, başka bir ülkede başrol oynuyorum, başka bir ülkede iş çekiyorum. yabancı dil.risk alıyorum.zorluğunu anlatamam.elimden geleni yapıyorum,her zaman baskı altındayım ama üstesinden geliyorum.bu başarı dergiden çok ana haberlerin konusu.’Viola Come il Mare” Zaten az sayıda bölüm olmasına rağmen 30’a yakın ülkeye satıldı ve ikinci dönemle birlikte uluslararası eksendeki başarılarının artması bekleniyor.Bu da benim yaptığım ve yapacağım şey. Gerektiğinde sana diğerlerinden de bahsedeceğim…”

‘BURAYA TURİST GİBİ EĞLENMEK İÇİN GELMEDİM’

Oyuncu, sözlerini şöyle tamamladı: “Siz bana tavsiye verecek, beni eleştirecek durumda bile değilsiniz çünkü ben daha önce denenmemiş, denemeye cesaret edemediğim şeyleri deniyorum. Ben buraya yemek yemeye gelmedim. pizza yerim ve turist gibi takılırım, ben zaten işime bakıyorum. En azından bir kez alkışlamanızı ummaktan vazgeçtim artık, bıraksanız daha iyi olur.” “Ben işime bakacağım. İşte size bir Türkçe paylaşımı daha, bugün güzel bir gün geçiriyorum…” diye bitirdi.

erdekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu