Haber

Bahçeli’den Ankara’daki patlamada hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sabah saatlerinde meydana gelen acı patlamanın ardından şehit olan 5 personele başsağlığı diledi.

BAHÇELİ’DEN ŞARTLI MESAJ

Bahçeli yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Makine ve Kimya Sanayii (MKE) Kurumu’na bağlı ve Türkiye’de heyeti bulunan Roket ve Patlayıcı Maddeler Fabrikası’nın dinamit lokumu hazırlama bölümünde bugün meydana gelen üzücü ve şiddetli patlamada maalesef 5 işçimiz şehit olmuştur. Ankara Elmadağ.Acımız gerçekten çok büyük.”

bahçe, “Konuyla ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmasının yanı sıra, patlamanın ilk etapta kimyasal reaksiyondan kaynaklandığı da açıklandı. Bu vesileyle hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan rahmet diliyorum, kederli ailelerine ve meslektaşlarına sabır ve sağlık diliyorum.”söz konusu.

PATLAMA NEDEN OLDU?

Ankara Valisi Vasip Şahin: İlk değerlendirmeye göre Elmadağ fabrikamızda bulunan dinamitli lokum hazırlama bölümünde saat 08.45 sıralarında kimyasal yansıma nedeniyle patlama meydana geldi. Maalesef orada çalışan 5 işçimiz vefat etti. Enkazın altında kimse yok.

.

KAYNAK: HABER7

haberdosemealti.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu