Haber

100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu Nedeniyle Ankara’da Yollar Kapatılacak

100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Tipi nedeniyle yarın başkentte bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından yarın kentte “100. Yıl Cumhuriyet Bisiklet Turu” düzenlenecek.

İhtiyaç halinde yarın saat 09.00 itibariyle Çankırı’nın Şabanözü yolu ve ona bağlanan yolların tamamı çift taraflı, Çubuk ilçesi Ankara Bulvarı’nın Çubuk ilçesi yolunun ortasındaki kısmı kavşağı ile Yenice-Dumlupınar yolu ve buraya bağlanan yolların tamamı çift taraflıdır. yönü, Yazır Caddesi ve Yazır köyü ve bunları birbirine bağlayan tüm yollar çift yönlü, Melikşah köyü ile burayı birbirine bağlayan tüm yollar çift yönlü, Kıbrıs Caddesi ve buraya bağlanan tüm yollar çift yönlü, Bahar Caddesi ve buraya bağlanan tüm yollar çift yönlü, Hançer Caddesi ve buraya bağlanan yolların tamamı çift yönlü, Sarıbeyler Yolu ve buraya bağlanan tüm yollar çift yönlü, Memlik köyü ve buraya bağlanan tüm yollar çift yönlü, Yakacık Mahallesi ve buraya bağlanan tüm yollar çift yönlüdür. -taraflı, 3585. Cadde ve buraya bağlanan yolların tamamı çift taraflı, Anadolu Bulvarı Çevre yolu ile Ankara Bulvarı arasındaki kısım çevre yolu bağlantısından Ankara Bulvarı istikametine kadar tek yön olup, bağlanan tüm yollar Ankara Bulvarı’nın Anadolu Bulvarı’nın ortasındaki kısmı ve Hipodrom Caddesi’nin ortasındaki kısmı çift yönlü, Anadolu Bulvarı’ndan Hipodrom Caddesi’ne giden tek yön ve buraya bağlanan yolların tamamı çift yönlü, Hipodrom Caddesi’nin Ortadaki kısmı ise çift yönlü. Ankara Bulvarı ve Ankara Tren Garı Kavşağı, Ankara Bulvarı’ndan Ankara Tren Garı’na tek yönlü olup, buraya bağlanan tüm yollar çift yönlü olup, Cumhuriyet Caddesi ve varyantlarının tamamı ile tüm sokaklar çift yönlü trafiktir. kapanacak.

Açıklamada, belirtilen güzergahları kullanacak vatandaşların mağdur olmamaları için toplu taşıma araçlarını kullanmaları tavsiye edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu