Haber

Samsunspor, Bodrumspor’u 4-0 mağlup etti

0 kazandı.

Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, Düzce’de Bodrumspor ile hazırlık maçı yaptı. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlandı, ikinci yarıda bulduğu gollerle Samsunspor 4-0 kazandı. Samsunspor’un gollerini Barış Alıcı (2), Fofana ve Tanque kaydetti.

Samsunspor sahaya Jakup Szumski, Rick Van Drogennen, Alim Öztürk, Zeki Yavru, Marc Bola, Nanu, Soner Aydoğdu, Yavaş Bennasser, Osman Çelik, Gaitan Laura ve Marius’tan 11’le girdi. İlk yarı golsüz tamamlanırken ikinci yarıda Okan, Yunus, Satka, Yusuf, Bedirhan, Soner Gönül, Enes, Taylan, Muhammet Ali, Barış, Fofana ve Tanque oyuna katıldı.

Bodrumspor ise Diogo Sousa, Üzeyir Ergün, Muhammed Gönülaçar, Süleyman Özdamar, Eren Albayrak, Halil İbrahim Sevinç, Samet Yalçın, Gökdeniz Bayrakdar, Pedro Brazao, Aldair Balde ve Adem Metin Türk’ün 11’iyle sahaya çıktı. İkinci yarıda Yusuf Bozkurt, Osman Kocaağa, Ondrej Celustka, Erkan Changeless, Yekta Kurtuluş, Bilal İnanç ve Omar İmeri oyuna katıldı.

Samsunspor maçı 59 ve 83. dakikada Barış Alici, 67. dakikada Moryke ​​Fofana ve 86. dakikada Douglas Tanque’nin attığı gollerle 4-0 kazandı.

Hazırlık karşılaşmasını Ankara Bölgesi’nden Giray Şaylan, Vedat Hoşnam, Ömer Sözcü ve Utku Doğan yönetti. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu