Teknoloji

PS Plus Essential Kasım 2023 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuruyla PS Plus Essential Kasım 2023 oyunları O netleşti. Alien, Dragon Ball ve Mafia severlerin memnun kalacağını beklediğimiz bir ay bizi bekliyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Game Pass Abonelikleri Yeniden Arttı


7 Ekim 2023Salı günü indirilmeye sunulacak. PS Plus Essential Kasım 2023 oyunları , Uzaylılar: Fireteam Elite, Dragon Ball: The Breakers ve Mafia II: Definitive Edition. Diyelim ki üç oyunun da hem eski nesil hem de güncel nesil versiyonları var. Doğal olarak hem PS4 hem de PS5 kullanıcıları toplamda üç oyuna erişim imkanına sahip olacak.

PS Plus Essential Kasım 2023 Oyun Ayrıntıları

  • Uzaylılar: Fireteam Elite (PS5, PS4)
  • Dragon Ball: Kırıcılar (PS4)
  • Mafya II: Definitive Edition (PS4)

Uzaylılar: Fireteam Elite (PS5, PS4)

Yeni gezegen LV-895’in gizemini keşfetmek için dört çabayla savaşırken en fazla iki oyuncuyla veya yapay zekayla oynayın. Uzaylılar dünyasında geçen bu üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyununda harabelerde ve altındaki mağaralarda neyin saklandığını keşfedin.

Dragon Ball: Kırıcılar (PS4)

DRAGON BALL: THE breakers, 7 sıradan karakterin Raider’a (Frieza ve Broly gibi klasik bir DRAGON BALL rakibi) karşı hayatta kalmaya çalıştığı çevrimiçi asimetrik bir aksiyon oyunudur. Raider avlanacak ve durdurulamaz bir güç haline gelecek!

Mafya II: Definitive Edition (PS4)

HD olarak yeniden düzenlenen bu oyunda organize hataların Altın Çağında bir gangsterin hayatını yaşayın. Savaş kahramanı Vito Scaletta, babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyaya bulaşır. Vito, arkadaşı Joe ile birlikte kendini kanıtlamaya çalışır ve daha büyük ödülleri, statüleri ve sonuçları olan suçlar işleyerek aile içinde yükselir.

termal-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu