Teknoloji

iPhone’unu kaybeden herkes bu adamın evinin eşiğinde biter

ABD’de yaşayan birçok kişinin iPhone’unu kapısında kaybettiğini bir anda gören adamın başına gelenleri tek kelimeyle “olağanüstü” olarak tanımlamak herhalde yanlış olmaz.

iPhone’unuzu Houston bölgesinde geri almayı umarak kaybederseniz Scott Shuster Evine gitmeyin… Şehrin Richmond banliyösünde yaşayan Schuster, kapısına gelen herkese telefonun onda olmadığını söylemekten bıkmıştır. Pekala, ama her iPhone eziğinin kapısında ne işi var? Birçok rapora göre, Apple Haritalar’da durum böyle. yıllar boyunca birçok yabancıyı kapısına yönlendirmek.teknik bir sorundan kaynaklanır.

Telefon izleyiciyi ve Apple Maps’i “Bul” , küçük bir teknik aksaklık nedeniyle Schuster için büyük sorunlar yarattı. schuster, “Zor bir gece geçiren, telefonunu kaybeden ve çalındığını sanan birçok insan var.”Sonra telefonunu benim tarafımdan çalındığını düşünerek birinin evine gidiyorum. bir gün silahla geleceğinden endişelendiğini söyledi.diyor.

Neyse ki, böyle bir şey hiç olmadı. Ancak yine de, Schuster’ın görüntüleri, evinin dışında sınırda olan çok sayıda yabancının cihazlarını istediğini yakaladı.

Apple henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ama Teksaslı teknoloji uzmanı neden ” kayıp akıllı telefon merkezi Evi ilk yapıldığında mahallesi için örnek bir evdi. Sonuç olarak, Apple Haritalar mahalledeki her evi tek bir paylaşılan adrese atamış görünüyor. Yani Schuster’ın evi. ne olursa olsun Apple’ın uygulamaları onun evinde olduğunu gösteren bir merkeze geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu