Haber

Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Çevre Düzenlemesine Başlandı

Samsun Havza Belediyesi tarafından, SporToto Teşkilat Başkanlığı iş birliğiyle inşa edilen ve inşaatında son aşamaya gelen Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun çevre düzenlemesine başlandı.

İnşaat ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun kısa sürede hizmete açılacağını belirten Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Havza her geçen gün hızla gelişiyor. Özellikle son yıllarda. Havza OSB ile birlikte her geçen gün gelişen ilçemizde ihtiyaçlar da farklılık göstermektedir. Belediye olarak Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında ilçemizi geleceğe hazırlamak ve halkımıza en iyi fırsatları sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

İlçenin önemli eksikliklerinden biri olan yarı olimpik yüzme havuzunun inşaatına bir süre önce başladıklarını hatırlatan Özdemir, “İnşallah Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nu da bir süre önce hizmete açacağız. Bir ay gibi kısa bir süre. Büyük ölçüde tamamlanan Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun inşaatına az kaldı.” “Biz de düzenleme çalışmalarına başladık. Açılışın ardından yarı olimpik yüzme havuzumuzda yüzme kurslarının hızla açılması hedefiyle gerekli hazırlıkları tamamladık. Şimdiden ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Çağdaş bir Havza için çalışıyoruz” dedi. -SAMSUN

silopiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu