Haber

Halk TV’de skandal! Mehmet Tezkan canlı yayında binlerce vatandaşa ‘cahil’ dedi

Türkiye 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine yaklaşırken skandal görüntüler peş peşe geliyor. 7’nci Koalisyon’un Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir programda yerdeki seccadeye bastı. Bu sahneler Türk halkından büyük tepki gördü.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TALİMATLARI PENSİLVA’DAN ALDILAR

Bugün Bağcılar’da düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Önder Recep Tayyip Erdoğan, söz konusu görüntülerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yüzbinlerce vatandaşa seslenen Önder Erdoğan, “Biri ayakkabısıyla seccadeye basabilir. Pensilvanya’dan talimat alır. Onlara göre meşrudur, yapabilirler” dedi. söz konusu.

“İnşallah 15 Mayıs’ta secdede şükür namazı kılabiliriz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir tarafından seccade hediye edildi. Hediyeyi kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu seccade ayakla yürümek için değil. İnşallah 15 Mayıs’ta bu seccadenin üzerinde şükür namazını kılabiliriz.” dedi. terimleri kullandı.

SKANDALI HALK TV’DE KAPATMA ÇALIŞMALARI!

Burada Bağcılar’da vatandaşların Önder Erdoğan’a gösterdiği yoğun ilgiden rahatsız olan ve Kılıçdaroğlu’nun suçunu örtbas etmeye çalışan Halk TV yorumcusu Mehmet Tezkan bir skandala daha yol açtı.

MEHMET TEZKAN VATANDAŞLARA ‘CAHİL’ DEDİ

Mehmet Tezkan, canlı yayında Önder Erdoğan’ın hitap ettiği vatandaşlara ‘cahil’ diyerek hakaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu