Teknoloji

Dune: Awakening, belirsiz bir platformda başlayabilir

 
Funcom tarafından biz oyun severlerin beğenisine sunulacak olan çok oyunculu hayatta kalma oyunu Dune Awakening için yeni bir gelişme yaşandı. Projede çalışan bir görsel efekt sanatçısının LinkedIn sayfasına göre, Dune Awakening henüz duyurulmamış bir platform için geliştiriliyor olabilir.
 
Uzun süredir geliştirilen oyun farklı bir platforma gelebilir.
 
 
 
Son üç yıldır Dune Awakening’in Görsel Efektler bölümünde görev yapan Taku Wanifcu, oyunun çıkacağı platformları “PC, PS5, Xbox S1, TBA (duyurulacak)” olarak sıralıyor. Belirtilmemiş platform, zidro adlı bir kullanıcı tarafından tespit edildi ve reddit’te “r/gamingleaksandrumours” alt dizininde yayınlandı.
 
Bu bilgilere dayanarak birçok kişi Dune Awakening’in Nintendo’nun bir sonraki konsolunda veya PS5 Pro’da bulunacağını belirtiyor.
Öte yandan PS5 Pro’nun aktif olarak geliştirildiği ve 2024’ün sonlarında çıkacağı aktarılıyor. Dune Awakening de bu yılın sonlarında veya 2024’ün başlarında çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu da oyunun çıkışından aylar önce çıkacağı anlamına geliyor. PS5 Pro’nun. Ama tabi bunlar sadece varsayım.
 
bahsi geçen görüntü
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu