Teknoloji

Dragon’s Dogma 2 Fragmanı Yayınlandı

beklenen Dragon’s Dogma 2 fragmanınihayet yayınlandı. PlayStation Vitrini 2023Tanıtım sırasında ortaya çıkan fragman, bizleri nasıl bir oyunun beklediğine dair genel bir fikir veriyor diyebiliriz.


İlginizi çekebilir:  PlayStation Showcase 2023 Sırasında Öne Çıkanlar


Geçen yılın Haziran ayında Dragon’s Dogma 2’nin geliştirilmekte olduğunu öğrendik. Öyle ki Hideaki Itsuno, onuncu yıl dönümüne özel canlı yayında, “Sizi beklettiğim için üzgünüm!” Bunu söyledikten sonra uzun kollu gömleğinin fermuarını açtı ve Dragon’s Dogma 2 logosunu gösterdi. Ardından, Daigo Ikeno ve Kenichi Suzuki gibi orijinal oyunun arkasındaki ustalar da dahil olmak üzere geliştirme grubundaki herkesin keyif alacağımızı umdukları bir oyun yaratmak için çok çalıştıklarını söyleyerek sözlerini bitirdi.

Dragon’s Dogma 2 Fragmanı

Dragon’s Dogma 2’nin ilk fragmanı nihayet PlayStation Showcase 2023 sırasında yayınlandı. Bir buçuk dakikalık fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Devam filminin hikayesi boyunca gizemli uhrevî varlıklar olan Piyonlar aramıza katılacak ve Arisen isimli karakterimiz ile eşsiz bir maceraya atılacağız. Capcom’a göre bu macera o kadar eşsiz olacak ki kendi maceramızda başka oyuncular da bize eşlik ediyormuş gibi hissedeceğiz.

Fragmanda ejderhayı ve dünyanın yok oluşunu temsil eden bir karakteri de görebiliriz. Bunların dışında RE Engine ile geliştirilen oyun için görsel ve yapay zeka konusunda son teknolojinin kullanıldığı oyundaki karakterlerin sınıfını, görünüşünü ve yeteneklerini özelleştirebileceğiz.

Şimdilik rastgele bir çıkış tarihi verilmese de Dragon’s Dogma 2 PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor.

oltu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu